Újezdecká fotogalerie

Fotky z dění obce Újezdec

 
 

Podmínky a pravidla
Administrátoři serveru Újezdecká fotogalerie potažmo této galerie si vyhrazují právo zásahu do obsahu galerie např. komentáře, mazání obrázků případně úprava (pokud porušují pravidla galerie nebo dobré mravy). Pokud budou obrázky nahrané uživetelem porušovat zákon(y) budou ihned po zjištění jejich umístění na serveru smazány. Administrátoři/provozovatelé této galerie se distancují od případného závadného obsahu nahraného na server uživateli. Vlastníkem dat v galerii jsou jejich autoři. Administrátoři předpokládají, že na server jsou umísťované uživateli pouze obrázky k nímž vlastní uživatel autorská práva.

Pokud souhlasíte, že nebudete posílat jakýkoliv závadný materiál jako vulgární a obscéní obrázky/komentáře, jakýkoliv materiál vzbuzující nenávist, rasismus, nebo jiný materiál porušující zákony. Souhlasíte, že administrátoři, provozovatelé a moderátoři Újezdecká fotogalerie mají právo smazat případně upravit jakýkoliv materiál kdykoliv to uznají za vhodné. Vložené informace budou uložené na serveru a v databázi a nebudou poskytnuty žádné třetí straně bez vašeho souhlasu. Administátoři/povozovatelé serveru však nejsou ani nebudou ručit za data na serveru uložená pokud dojde k jakémukoliv útoku na sever.

Tyto stránky využívají k uložení uživatelských dat cookies. Cookies slouží pouze pro zvýšení konfortu při používání této aplikace. Emailová adresa slouží jen pro potvrzení vašich údajů a poslání hesla.

Kliknutím na 'Souhlasím' souhlasíte z výše uvedenými pravidly..